Chat OdalarıCinsel SohbetGenelSohbet Odaları Gabile Nedir

0 yıl önce admin tarafından eklendi. 0 views kez görüntülendi. 0 yorum yapıldı.

Gabile Nedir ?

Gabile Nedir ? Eşcinsel Bireylerin bulundukları ortama veya topluluğa platforuma ve tüm ortama denir. Gabile Toplulukları ülkemizin her yerinden mevcut olduğu gibi toplum tarafındanda yavaş yavaş kabul edilmeye başlanmıştır. Burada insanlar kendini açıklama fırsatı bularak gabile nedir ? ne oldunu karşı tarafa rahatlıkla kolaylıkla ifade edebilmektedir. Aşığa açıklamış olduğumuz gabile nedir ? başlıklarada göz atarak sizlerde konunun detayının farkına bizimle varabilirsiniz. Hiç tereddüt etmeyin sizlerden para istemiyoruz. Kayıt yok ücret yok üyeliksiz şekilde gabile ailemize katılmanız mümkün. Sadece kendinize öz gü bir rumuz alarak sisteme giriş yapmanız yeterli oluyor.

Eşcinsel bireyler sohbet gerçekleştirmek istedikleri zaman, kendi nicklerine a ve p gibi takılar takmaktadır, bunların anlamı da, A : Aktif Gay’i yani, cinsel arayışlar da erkek olgusunu üstlenen cinsel kimliği temsil etmektedir, P Takısı ise, pasif gay’i temsil etmektedir, yani cinsel bir arayış da, dişi rolünü üstlenen, gay bireyi temsil etmektedir.

LGBT kelimesi de , eşcinsel bireylerin gey kelimesinin yerine, gelmiş bir terim olarak da bilinmektedir  LGBT açılımı ise, lezbiyen, gey, biseksüel, transseksüel veya travesti olarak bilinmektedir. LGBT ve eşcinsellik derinlemesine incelendiği zaman, Milattan Önceleri 2000-3000 yılları arasında ki dönemlere kadar uzanabilmektedir. LGBT’nin tarihi söz konusu olduğunda, Sümerler, Hititler ve Mısır dönemine kadar uzanabilmektedir.

Gabile Nedir

Gabile Ailesi

Sizlerde tüm gabile ailesi olarak burada bulunarak gabile sohbetlerine ortak olabilirsiniz. Gabile paylaşımda bulunurak dünyanın her yerinde bulunan gabile üyeleri ile anlık olarak rasgecele canlı bir şekilde etkileşime başlayabilir. Tüm kullanıcılar ile aynı anda sohbete giriş yapabilmeniz mümkündür. Teknolojinin gelişmesiyle artık herşey daha kolay ve basit oldu. Sizler ister webden bilgisayarınızdan dilersenizde akıllı mobil cihazlarınızdanda telefonlarınızdan tabletlerinizden erişmek mümkün. Burada diğer bir husus sohbet esnasında diğer kullanıcıları rahatsız etmeyiniz.

Kendinize yapılmasını istemediniz bir şeyi gabile ailemizden bir başkasına asla yapmayınız. Sizler için her gün çalışan emek verene gabile sohbet yönetimine sizlerde katkıda bulunabilir hatta ve hatta bağış yapmak istersenizde yapabilirsiniz. Yeterki huzurlu mutlu bir aile ortamı olsun. Gabileyi tüm dünyaya el ele kol kola tanıtmaya nedersiniz. Sizlerde hemen bir nick rumuz alarak burada gabile platformumuzda taşın altına elini koyarak en eğlenceli sohbetlere nedersiniz.  O halde sizi tamam der gibi duyuyorum üyelik yok kayıt yok sadece ücretsiz bir şekilde sohbet e ortak olmanız yeterli olacaktır.

Gabile Chat Odaları

Gabile Chat odalarımız da içeriye girdiğiniz andan itibaren sizi karşılayacak olan gabile chat odaları yöneticilerimize aklınıza gelen tüm soruları en ince ayrıntısına kadar sorabilirsiniz. Kendileri ile karşılıklı fikir görüş alışverişinde bulunabilirsiniz. eGabile.Com sitemiz sizlerin tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için geçe gündüz yirmi dört saat vip hizmet vermektedir.

Burada özel odalar açabilir kendi ortamınızı kurabilirsiniz. Sohbetin kalbi gabile dünyasında atıyor sende hemen bir selam bir merhaba ile gabile sohbete başlayabilirsin. Çevren genişleterek bulunmuş olduğunuz illerden şehir sohbet odalarımızdan kendinize yakın bir arkadaş dostluklar edinebilir sizlerde bulunduğunuz illerde popüler olabilirsiniz.

Sohbetimize katilmak istiyorsaniz lütfen Sohbete Baglan tiklayiniz. Web üzerinden sohbete katilmaniz için JAVA yüklü olmalidir.
Eger Javaniz yüklü degilse BURAYA tiklayarak mIRC indiriniz.Mobil Kullanicilar için Mobil Sohbete Baglan Dostluk arkadaslik sohbet muhabbet yeni bayan arkadaslar hepsi burada.

mobil sohbet
sohbet odaları

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.